BEST CITY APARTMENT DEALS
Try it out with Home-To-Go
Wimdu`da yakın zamanda rezervasyon yapılanlar

Our top destinations

Günlük Kiralık Daire ve Konaklama imkanı arayanlar couchsurfing ile Wimdu’da buluşuyor!!!

Farklı şehirleri, farklı ülkeleri hatta kıtaları gezmeyi seven bir gezgin olmak bazen pek ucuz olmayan bir hobi olabiliyor. Tatil yapmak için ayırdığınız paranızın büyük bir kısmının konaklamaya gitmesi canınızı sıkmıyor mu? Dünyada yeni trend olan couchsurfing ile ucuz tatil yapmanız artık mümkün. Türkiye içinden gelen yerli turist yada yurtdışından gelen yabancı turistlerimiz için profesyonel konaklama servisi, dünyadaki yeni trend olan Wimdu ile hizmete açıldı. Artık gideceğiniz tatil yerleri ve şehir merkezlerinde hostel yada otelde konaklamak yerine günlük kiralık daireler bulmak mümkün. Istanbul otelleri yerine şehir merkezinde Istanbul´da Konaklamanız veya Berlin´de Konaklamanız için günlük kiralık evler bulabilirsiniz. Sahibinden kiralık daireler interrail yapan gençlerden beyaz yakalı iş adamlarına kadar bütün kesimlere hitap etmekte.

Couchsurfing ile ucuz tatil arayanlara günlük kiralık ev;

Günlük ev kiralama sisteminde üyeler iki gruba ayrılıyor; Ev sahibi ve Gezgin. İlk grup olan ev sahipleri günlük kiralık evlerini belirli bir ücret karşılığında Gezginlerin hizmetine açıyorlar. İkinci grup ise gidecekleri şehirde kiralık daireler arasından erken rezervasyon yaptırarak gittikleri şehirde otel konforunda çok daha ucuza konaklayabiliyorlar. Böylece kısa süreli sahibinden kiralık evler, ev sahibine beklediğinden çok daha fazla para kazandırırken, Gezginlerin ucuz tatil yapmaları için bulunmaz bir fırsat haline geliyor. Otel konforunu hostel ucuzluğunda yaşamak için yeni Wimdu trendi tüm dünyayı saracak gibi görünüyor.

Dünyayı gezmek isteyenler Viyana, Roma, Paris, Barcelona, Amsterdam, Londra, Madrid, Milano, Prag hatta New York´da şehir merkezlerinde bile otel konforunda ve hostel ucuzluğunda konaklayabilecekleri günlük kiralık evlere sahip oluyorlar.

Günlük kiralık ev sistemi nasil işliyor?

Sahibinden kiralık evlere ulaşmak ise Gezgin için artık çok kolay. Sistem günlük kiralık ev veren ev sahipleri ile gezgin arasında konaklama üzerine oluşturulan çok basit bir ilişkiye dayanıyor. Kiralık daireleri olan ev sahipleri hostel, apart otel, pansiyon, otel arayan ve ucuz tatil´in ilacı olan ucuz konaklamak isteyen tatilcilere evlerini Wimdu web sitesi üzerinden kiralayabiliyorlar. Kiralayacağınız evdeki en önemli tatil rehberiniz daha önce orada konaklamış olan Gezginler olacaktır. Daha önce kalanların yaptıkları yorumlara bakarak gittiğiniz evlerde herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız için daha önce kalan Gezginlerden en doğru bilgi ve referans sağlanıyor. Fransa’ya yapacağınız gezide, Paris otelleri yerine günlük ev kiralamak için yapmanız gereken yalnızca Wimdu’nun websitesinden size uygun evleri bulmak ve rezervasyon talebi göndermek.

Wimdu yeni Couchsurferlarını arıyor!!!

Hostel ucuzluğunu otel rahatlığıyla birleştiren Wimdu, tatil yapmak isteyen Gezginler için konaklama bulma ve couchsurfing hizmetini güvenilir ve profesyonel olarak gerçekleştiriyor. Müşterilerine otel konforunda, Hostel ucuzluğunda konaklama imkanı sağlıyor. Oteller sizin için fazla mı formal? Gideceğiniz yerde size uygun fiyata kiralık oda bulacak tanıdığınız kimse yok mu? Tatile giderken siz de evinizi yanınızda taşımak istemez misiniz? Bu noktada Wimdu, Gezginlerin en uygun evi kiralaması için devreye giriyor. Aynı zamanda unutulmayacak anıların yaşanabildiği dünyanın dört bir tarafında yayılan sosyal bir ağ yaratıyor. Dağ evlerinden, şehir merkezindeki evlere kadar çok geniş yelpazesi bulunan Wimdu´yu siz de keşfedin!