Wimdu hakkında. Hakkımızda bilmeniz gereken her şey.

Ekibimizle tanışın ve ne yaptığımızı öğrenin.

Aboutus polaroids
 • "Fazladan odasi olanlar...odalarini turistlere kiralayabilir ve kücük bir servet kazanabilirler..."
  — The Telegraph, 28 Aralık 2011
 • "Wimdu yetersiz parayla işletilen bir operasyon değildir: Haziran`da kendi ana yatırımcılarından 90 milyon dolar yatırım almıştır."
  — The Economist, 6 Ağustos 2011
 • "Otel alternatifi...Berlin merkezli Wimdu`yu göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. "
  — New York Post, 26 Eylül 2011
Basın sitemizi ziyaret edin

Şirket

Wimdu Mart 2011`de küçük bir uluslararası bir ekip olarak başladı, ancak hızla sıkıca örülmüş dünya çapında bulunan 250 kendini isine adamış çalışanın oluşturduğu bir gruba dönüştü.

Halen hızla büyüyen Wimdu, şu anda her zevk ve bütçe için özel konaklama imkânları sunan önde gelen bir online platformdur. Dünya çapında, misafir ve ev sahiplerinin iletişimini sağlayarak Wimdu, otellere akıllıca bir alternatif arayanlara eğlenceli ve otantik seyahat tecrübesini sunuyor.

New York`ta çatı katı dairelerden, Mayorka`da tatil evlerine ve Paris`te şehir içi stüdyo dairelere, Wimdu`nun 150`ün üzerinde ülkede 350,000 mülkten fazla çeşitliliği herkesin bir sonraki seyahatinde çekici, hesaplı konaklama bulabilmesini sağlıyor.

Ama hepsi bu değil. Wimdu ayrıca size kalacak yer arayanlar için kendi evinizi kiraya verme imkânı da sunuyor. Listeleme ücretsiz, ve ev sahiplerinin kullanmadıkları mülklerinden para kazanmasını sağlarken diğerlerinin de dünyayı keşfetmesine yardım ediyor.

Önemli Bilgiler

Kuruluş:
Mart 2011
Genel Müdürlük :
Berlin, Almanya
 • > 15 dil
 • > 150 ülke
 • > 150 personel
 • > 350.000 mülk
 • > 2.5 milyon kayıtlı kullanıcı
 • Vitals Financing

Görüş ve Düşünceler

Wimdu dünyanın her yerinden olan ev sahibi ve misafirlerin iletişimini sağlar.

Avatar 1
Ahman

Jason & Sarah sevimli bir çift ve onlarla tanışmak harikaydı. Biz saatlerce sohbet ettik ve bu son derece eğlenceli ve kolaydı. Onlar cana yakın, temiz ve düzenli ve ayni zamanda son derece saygılılar. Bir misafirden bekleyebileceğiniz her özelliğe sahiptiler. Ben bir saniye bile düşünmeden söyleyebilirim ki onları tekrar ağırlayabilmek isterim! Jason, Sarah, umarım iyisinizdir! A & B

Avatar 2
Jason & Sarah

Bütçemizi akılda bulundurarak; Avrupa'da seyahat ederek ve manzaraların tadını çıkararak ikinci balayımızı yapmaktayız. Wimdu'da tıpkı istediğimiz gibi diğer insanlarla tanışma şansını yakaladığımız ve daha yerel ve daha kişisel tecrübeler edindiğimiz konaklama imkânını bulduk. Konaklamamız hakkında söyleyebileceğimiz yalnızca olumlu şeyler var, Ahman ve Bruce son derece cana yakın ve konukseverdi. Çok güzel bir evleri var (...) Biz orada yalnızca üç gün kaldığımız için pişmanız!

Avatar 3
Anna

When you open the door of your house to Nicole and Anne, you feel like you are welcoming old friends. We had such a good time with them. Nicole and Anne are very nice persons, very easy- going, friendly an with a lot of enthusiasm. We highly recommend them to any host. We wish this mother and daughter all the best for life. Thanks for choosing us and you are very welcomed to come back again anytime. Greets from Anna and Jordy, Barcelona :)

Avatar 4
Nicole

Both our hosts made us feel very welcome. Being in a strange city with my daughter it was great to have the house of Anna and Jordy as our 'home base'. It is easy to get to every place in Barcelona by subway or by foot, and being so close to the Park Guell makes it extra special. (...) But our stay was especially great because of the care Anna and Jordy show for their guests. Go visit them! Nicole