Wimdu Sigorta

Seyahat İpuçları

Ev sahibinizle Wimdu üzerinden deneyimlerinizi paylaşın. Birbirinizi tanıyın, belki uluslararası dostluk bile kurabilirsiniz. Biz, sorunsuz bir kiralama deneyimi için çok çalışıyoruz. Wimdu'yu daha iyi kavrayabilmek için ipuçlarına göz atınız.

Wimdu profilinizi tamamlayın

Bize kendinizden bahsedin

Wimdu'daki ev sahipleri, sıklıkla, onlarla kimlerin kalacağını bilmek istiyorlar. Bu sebeple, profilinizde, Wimdu tarafından size sunulan kendinizden bahsetme fırsatını kullanın. Nereden geldiğinizi, neden seyahat etmekten zevk aldığınızı, hobilerinizi ve hangi dilleri konuşabildiğinizi yazınız. Bu bilgileri önceden paylaşmanız, kalışınızda daha kişisel ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır.

İletişim ağını kullanın

Eğer bir Facebook hesabınız varsa, bir tıkla Facebook üzerinden Wimdu'ya bağlanabilirsiniz. Bu şekilde Wimdu profilinizi çok daha kolay güncel tutabilir ve hangi arkadaşlarınızın Wimdu'yu kullandığını görebilirsiniz.

Kendi fotoğrafınızı ekleyin

Wimdu profilinize güzel bir fotoğraf eklemeniz profilinizi mükemmel hale getirecektir. Bu şekilde ev sahibinizle iletişiminiz daha güzel ve rahat olacaktır. Bununla birlikte, gelmeden çok önce eğlenceli ve dostça bir ortam yaratmış olacaksınız.

Seyahatinizi planlayın

Kiminle kalacağınızı kontrol edin

Ev sahibinizin Wimdu profiline göz atın. Bu şekilde eğer herhangi bir ortak noktanız varsa, hatta aynı dili konuşuyorsanız bunları görebilirsiniz. Wimdu mesajlaşma sistemi ile sorularınızı sorabilir ve karşılaşma ihtimaliniz olan sorunları da açıklığa kavuşturabilirsiniz.

Teklifinizin detaylarını tekrar gözden geçirin

Fotoğraflar, beklentilerinizi görmenizi sağlar, fakat evin açıklamasını inceledikten sonra ev kurallarını da incelemeye de zaman ayırın. Bunu yaparak, evin sizin konaklamanıza uygun olup olmadığına emin olabilirsiniz. Ayrıca, önceki misafirlerin değerlendirmeleri, evin ve ev sahibinin nitelikleri hakkında önemli bir gösterge olabilmektedir.

Wimdu'yu kullanın

Wimdu, listelenmiş her ev sahibinin geçerliliğini ve niteliğini doğrulamaktadır. Biz, sizden ev sahibine giden ödemeyle ve konaklamayla ilgili iletişimle de ilgileniyoruz. Eğer bir ev sahibi sizinle Wimdu dışından bağlantıya geçme girişiminde bulunuyorsa, lütfen destek ekibini durumu bildiriniz.

Konaklamanızın keyfini çıkartın

Odaya iyi bir göz atın

Wimdu, parayı ev sahibine planlanmış gelişten sadece 24 saat sonra göndermektedir. Eğer umulmadık bir durumla karşılaşırsanız, derhal bize bildirin, biz de sorunun üzerinde çalışalım. Eğer dairede herhangi bir hasar oluşursa, bu hasardan sorumlu olmadığınızı resimli belge ile belirtin.

Ev sahibinizle her şey hakkında konuşabilirsiniz

Anahtarları teslim alırken, ev sahibiniz ile detaylı gezi ve konaklama planınızı paylaşın. Bu zaman, sorular sorma ve ev sahibini daha iyi tanımak için sizin fırsatınızdır. Ev sahibinizden, konaklayacağınız semt veya şehir ile ilgili ipuçları alabilirsiniz. Seyahatinizin tadını çıkarın ve bir yerli gibi seyahat edin.

Ev sahibinizi değerlendirin

Seyahatiniz tamamlandıktan sonra ev sahibinizi değerlendirme fırsatınızı kullanın. Bu şekilde sadece önerilerinizi veya teşekkürlerinizi iletmez, aynı zamanda eğer ev sahibinizden memnun kaldıysanız, sonraki misafirler için de güven sağlamış olursunuz.